pühapäev, 27. märts 2016

Juunioride EO koondise toetusvõistlus Tallinnas 26.03.2016

Eile toimusid meie teised agility võistlused. Seekord olid kohal ka kõik teised Snow Star'id - Love jooksis tunneliradasid, Lore, Leen ja Lewi hüpperadasid. Kuna Helen oli ikka veel tõbine, siis jooksis Leenuga Kristi. Järjestuses oli Lewi Snow Star'idest esimene, Leen teine ja Lore ka kokkuvõtvalt viimane jooksja minide klassis.

Esimesel rajal tuli Lewil disklahv, Leen sai puhta rajaga 4. koha kiirusega 4,30 m/s ja ajaga 24,44. Lorel oli esimene rada samuti puhas ning 3. koht, kiirusega 4,43 m/s, aeg 23,69. Lore oli natuke hajevil ning ühest tunnelist väljudes tuli päris suur kaar, sellegipoolest hea tulemus.

Teisel jooksul sai Lewi taaskord disklahvi, Leen sai puhta rajaga 5. koha, kiirus 4,19 m/s, aeg 27,21. Lorel oli samuti puhas rada ning 4. koht, kiirus 4,49 m/s, aeg 25,41. Enne starti minekut oli Lore nii ärevil, et värises, kuid üldiselt oli ta samuti tubli. Mõnes raskemas kohas tõmbas aga hoo maha.

Kokkuvõtvalt oli Lore teine ja Leen kolmas. Seega igati tubli algus :)